W ramach grupy kapitałowej świadczymy usługi związane z wynajmem, serwisem i montażem żurawi wieżowych.

Dysponujemy szeregiem dolno- i górnoobrotowych żurawi wieżowych, których wynajem oferujemy wraz z usługą transportu, montażu i kompletacją dokumentacji UDT – a takżę z lub bez obsługi operatorskiej, w zależności od opcji preferowanej przez naszych Klientów.

Żurawie wieżowe górnoobrotowe mają budowę modułową, co stwarza możliwość konfigurowania ich wysokości i wysięgu. Jednocześnie montaż i demontaż wymaga zastosowania żurawia samojezdnego.

Żurawie wieżowe dolnoobrotowe to urządzenia szybkomontowalne – nie wymagające zastosowania dodatkowo ciężkich żurawi mobilnych. W opcji transportowej żuraw przemieszczany jest w całości, a dodatkowych transportów wymaga jedynie przeciwwaga. Pracę na różnych wysokościach zapewnia wieża żurawia, w zależności od potrzeb w wersji stałej lub teleskopowej.

Zapytaj o nasze żurawie! wiezowe@zurawie24.pl

W dziale żurawi wieżowych świadczymy także usługi serwisowe. Nasz doświadczony zespół może pomóc w realizacji Państwa projektów przy montażach, demontażach, transporcie, naprawach i serwisach dozorowych lub dopuszczeniu żurawi do pracy przez Urząd Dozoru Technicznego.

Prosimy o kontakt na adres wiezowe@zurawie24.pl lub pod numerem telefonu +721 880 000, chętnie przygotujemy dla Państwa indywidualnie skonstruowaną ofertę.

Firma:
Żurawie24 Sp. z o.o.
ul. Marynarki Polskiej 96, 80-557 Gdańsk
NIP 957 107 22 62
Regon 222023510
KRS 0000494639